Shrink Film

Polietilen Shrink Filmler (PE Shrink Film)

pe shrink film patron ambalaj

PE shrink film; ürünlerin güvenle taşınmasını sağlamak, toz, nem gibi dış etkenlerden korumak, belli sayılar halinde gruplayıp paketlemek için kullanılan uygulaması kolay ve ekonomik bir ambalajlama ürünüdür. Patron Ambalaj olarak mükemmel nakliye ve koruma sağlayan çeşitli genişlik ve kalınlıklarda PE shrink film çeşitleri sunuyoruz.

Kaliteli PE shrink film kullanımı ile dünya çapında standart bir paketleme çözümü elde edilir.  Ayrıca elektronik, mobilya, gıda gibi pek çok sektördeki geniş ürün yelpazesini rekabetçi maliyetlerle paketlemek için idealdir.

PE shrink film olarak da adlandırılan polietilen shrink film işlenmemiş polietilen film kullanılarak oluşturulur.  İşlenmemiş polietilen kullanımı, filmin ısıya maruz bırakıldığında eşit ve tutarlı bir şekilde büzülmesini ve ürünün etrafına ikinci bir deri gibi sıkıca oturmasını sağlar.

Kaliteli ürün • Uygun fiyat

Kaliteli ve uygun fiyatlarla streç film, her boyda karton koli ve koli bandı çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. İstediğiniz ölçü ve ağırlıkta palet streç film imalatı için hemen bize ulaşın.

Hangi streç filmi kullanmalısınız? : Ürün seçme rehberi

Kullanılacak Streç Film Hafif Yükler Orta Ağırlıktaki Yükler Ağır Yükler
Kalınlık 17 micron 17 micron 23micron
Genişlik 50cm 50cm 50cm
Uzunluk 300m 300m 150m
Özellikler
Renk Şeffaf Şeffaf Şeffaf
Dış Ambalaj Şekli 6 Adet / Kolide 6 Adet / Kolide 6 Adet / Kolide
Paketleme için Uygunluk
Koliler Uygun Uygun Uygun
Düzgün Yüzeyli Yük ve Ürünler Uygun Uygun Uygun
Keskin Yüzeyli Yük ve Ürünler Uygun değil Uygun değil Uygun

PE Shrink Film Avantajları

PE shrink film, ürünlerin güvenliği, kolay uygulama, uyumlu malzeme, esneklik, maliyet etkinliği ve geri dönüşüm gibi pek çok avantaja sahiptir:

Ürünlerin Güvenliği: PE shrink film, ürünleri toz, kir ve nemden korurken, zararlı ışınlardan da korur. Bu, ürünlerin güvenli ve temiz kalmasını sağlar.

Kolay Uygulama: PE shrink film, ürüne kolayca uygulanabilen bir filmdir. Ürüne sarıldıktan sonra, sadece ısıtılması gerekir ve film ürüne sıkıca oturur.

Uyumlu Malzeme: PE shrink film, birçok malzemeyle uyumludur ve birçok şekil ve boyutta ürüne kolayca uygulanabilir.

Esneklik: PE shrink film, ürünlerin şekline uyum sağlayabilen esnek bir yapıya sahiptir. Bu, farklı boyutlarda ve şekillerdeki ürünlerin kolayca sarılmasını sağlar.

Maliyet Etkinliği: PE shrink film, diğer ambalaj seçeneklerine göre daha uygun fiyatlıdır ve aynı zamanda daha dayanıklıdır. Bu, maliyetlerin düşürülmesine yardımcı olur.

Geri Dönüşüm: PE shrink film, geri dönüştürülebilir bir malzemedir ve çevre dostudur. Bu, atık yönetimi açısından önemlidir.

PE Shrink Film Hakkında

Shrink film, ısıtıldığında daralarak sarıldığı ürünlerin veya yüklerin üzerine sıkıca oturan bir plastik film türüdür.

PE shrink film gerek baskısız ve gerek baskılı olmak üzere her ambalajlanması gereken üründe kullanılabilir. Şeffaf olduğundan dolayı ürünü görünür kılar. İstenildiği takdirde üzerine baskı yapılabilir. Gerek üretici firmanın logosu gerek hazırlanmış olan özel tasarımları filmin üzerine basılabilir. Aynı zamanda hazır tasarımlarda kullanılabilir. Baskılı film reklam amaçlı kullanılabilir ve firmayı özel kılar, rekabeti güçlendirir. Çoğunlukla meşrubat, elektronik, telekominikasyon, yiyecek (gıda) ve içecek kapları,sentetik fiber gibi üretimi olan firmalar tarafından tercih edilir

– Shrinklenen ürünün raf ömrü uzundur.
– Şeffaf olması ürünü görünür kılar.
– Satış ve sevkiyatlarda kolaylık sağlar.
– Olumsuz çevre şartlarından korur.
– Maliyet açısından oldukça uygundur ve kullanım olarak kolaylık sağlar.
– Geri dönüşüme uygun ürünlerdir.
– Güneş ışığı, yağmur ve su, rüzgar, toz ve tüm uçan kirli maddeler vb.) mevsimsel her hava durumuna karşı dirençlidir.
– Isıl işlemine bağlı olarak amorf (şeffaf) veya yarı kristal (opak ve beyaz) malzeme olarak üretilir.
– Shrink naylonu hijyeniktir. Gıda ve ürüne temas eden malzeme standartlarına uygun olarak üretilir .

PE shrink film geri dönüştürmek için basit çözümler vardır. Öncelikle filmleri temizleyip kurutmak gerekir. Daha sonra filmleri küçük parçalara kesmek veya rendelemek gerekir. Bu parçalar eritilip granül haline getirilebilir veya preslenip levha haline getirilebilir. Bu şekilde elde edilen malzemeler yeni plastik ürünlerin yapımında kullanılabilir.

isteyin üretelim

Streç film imalatı

Streç film imalatı

Ağırlık

İstediğiniz gramajda streç film üretimi

Ebat

İstediğiniz genişlik ve uzunlukta streç film üretimi

Renk

Şeffaf streç filmin yanısıra istediğiniz renkte streç film üretimi

Sorunuz mu var?

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa veya hangi streç filmi seçeceğinize karar verirken yardım isterseniz bütün sorularınızı cevaplamaktan mutlu oluruz.

Başa dön