Pat Pat Naylon

balonlu naylon pat pat patron ambalaj

Pat Pat Naylon (Balonlu Naylon)

Pat pat naylon (balonlu naylon) çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Küçük balonlu pat pat naylon ürünlerimizde;

100 cm x 50 m ve 150 cm x 50m rulo seçenekleri bulunmaktadır.

 

Kaliteli ürün • Uygun fiyat

Kaliteli ve uygun fiyatlarla streç film, her boyda karton koli ve koli bandı çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. İstediğiniz ölçü ve ağırlıkta palet streç film imalatı için hemen bize ulaşın.

Pat Pat Naylon (Balonlu Naylon) Hakkında

Pat pat naylon hava dolu küçük yastıklardan oluşan bir ambalaj malzemesidir. Darbe engelleyici, koruyucu, hafif, esnek ve ekonomik bir malzemedir. Balonlu naylon olarak da bilinen bu paketleme ürünü kırılabilir veya hassas eşyaların taşınması veya depolanması sırasında koruma sağlar. 

Pat pat naylon, çok çeşitli ürünler için en güvenilir ve yaygın koruma çözümlerinden biridir. Çarpma ve darbe hasarına, çizik ve sıyrıklara karşı koruma sağlar. Balonlu naylon; koruma gerektiren ürünlerin etrafına sarılarak veya kutu içerisindeki boşlukları doldurmak için kullanılır. Patron Ambalaj olarak çeşitli kullanımlara uygun yüksek kaliteli balonlu naylon (pat pat) tedarik etmekteyiz.

Maddeler halinde özetlersek pat pat (balonlu naylon);

  • Taşıma esnasında ürünleri korumak için kullanılır. İçindeki baloncuklar, ürünleri yastıklar ve darbelere karşı korur.
  • Cam, seramik, elektronik gibi kolay kırılabilen veya darbelerden zarar görebilecek ürünler için yaygın olarak kullanılır.
  • Ürünlerin sarsıntıdan etkilenmemesi için kutu içindeki boşlukları doldurmak için kullanılır. 
  • Metal ve sert nesnelerin insanlara ve başka cisimlere zarar vermesini önlemek amacıyla bir bariyer oluşturmak için kullanılır.

Balonlu naylon pat patın kullanım alanları oldukça geniştir. Bazı kullanım alanları şunlardır:

  • Ev eşyaları: Tabak, bardak, vazo, çerçeve gibi kırılabilir eşyalar balonlu naylon pat pat ile sarılarak taşınabilir veya saklanabilir.
  • Elektronik ürünler: Bilgisayar, televizyon, telefon, kamera gibi elektronik ürünler balonlu naylon pat pat ile korunarak hasar görmesini önleyebilir.
  • Hediyelik eşyalar: Takı, saat, biblo gibi hediyelik eşyalar balonlu naylon pat pat ile paketlenerek daha şık ve güvenli bir şekilde sunulabilir.
  • Sanat eserleri: Resim, heykel, seramik gibi sanat eserleri balonlu naylon pat pat ile sarılarak kırılma veya çizilme riskini azaltabilir.
  • Giyim ürünleri: Kıyafet, ayakkabı, çanta gibi giyim ürünleri balonlu naylon pat pat ile katlanarak daha az yer kaplayabilir ve kırışmasını önleyebilir. 

Pat pat naylon rulolarımızın uzunluğu 50 metredir. Rulo eni 100 cm ve 150 cm olmak üzere iki farklı boyuttadır. 

Pat pat naylon fiyatları balon boyutlarının küçük veya büyük olmasına göre, rulo uzunluğuna göre değişmektedir. Balonlu naylon pat pat fiyatları için lütfen bize ulaşın.

Pat Pat Naylon Özellikleri

Balonlu naylon pat pat, hava dolu küçük yastıklardan oluşan bir ambalaj malzemesidir. Balonlu naylon pat pat, kırılabilir veya hassas eşyaların taşınması veya depolanması sırasında koruma sağlar. 

Balonlu naylon pat pat, Balonlu naylon pat pat, sadece ambalaj malzemesi olarak değil, aynı zamanda eğlenceli bir oyuncak olarak da kullanılabilir. Balonlu naylon pat patın üzerine bastırarak veya yırtarak çıkan sesler çocukların ve yetişkinlerin hoşuna gider. Balonlu naylon pat pat ile stres atmak veya vakit geçirmek mümkündür.

Balonlu naylon pat pat, hem pratik hem de eğlenceli bir malzemedir. Balonlu naylon pat pat ile hayatınızı kolaylaştırabilir ve renklendirebilirsiniz.

Avantajları

pat pat naylon balonlu

Sorunuz mu var?

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa veya hangi streç filmi seçeceğinize karar verirken yardım isterseniz bütün sorularınızı cevaplamaktan mutlu oluruz.

Başa dön